SELÇUK

Belediyede Yeni Görevlendirmeler ve İstifa

/Belediyede Yeni Görevlendirmeler ve İstifa
  

Tarih: 20 Şubat 2020 Perşembe 11:39

Bu haber 16432 defa okundu

31 Mart 2019 yerel seçimleriyle birlikte yönetimi CHP'li Filiz Ceritoğlu Sengel'in devraldığı Selçuk Belediyesi'nde personellerin görev değişiklikleri devam ediyor. Göreve geldiği ilk günlerde Zeynel Bakıcı döneminde başkan yardımcılığı yapan Özkan Aracı ve Tülay Ayarman'ın yanı sıra pek çok personelin görev yerini değiştiren Başkan Sengel'in geçtiğimiz hafta ve bugün 10 a yakın personelin daha yerini değiştirdiği öğrenildi. 

Geçtiğimiz haftalarda bir çok personelin görev değişikliğini gerçekleştiren Sengel'in bugün yaptığı yeni görevlendirmeler oldukça dikkat çekti. Zeynel Bakıcı'nın Belediye Başkanlığı döneminde başkan yardımcılığı yapan Özkan Aracı ve Tülay Ayarman'ın görev değişikliğini seçilmesinin hemen ardından gerçekleştiren Başkan Sengel'in bugün yaptığı görevlendirmeler ile bir diğer eski başkan yardımcısı Yılmaz Çırak'ı Şirince'deki belediye otoparklarında görevlendirdiği öğrenildi. Eski başkan yardımcısı Yılmaz Çırak'ın otoparklara görevlendirmesi Selçuk kamuoyunda büyük yankı uyandırırken Yılmaz Çırak ile birlikte içlerinde zabıtaların da bulunduğu yaklaşık 10 personelin farklı birimlere görevlendirildiği öğrenildi. Öte yandan geçtiğimiz dönemlerde işletme iştirakler müdürlüğünde yöneticilik yapan ve yeni dönemde garson olarak görevlendirilen İsmail Ağaoğlu'nun belediyeden istifa ettiği, eski başkan yardımcısı Özkan Aracı'nın da kadrosu ile ilgili Selçuk Belediyesi'ne dava açtığı bilgisi geldi.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
Şaziye Söğütçü21 Şubat 2020
Gökhan ismindeki şahıs seni tanıyorum.Sen şeytansan ben senden daha şeytanım. Adamsan sahte hesaptan atıp tutacağına gerçek kimliğinle yorumunu yaz. Kim olduğunu çok iyi biliyorum şansını fazla zorlama...Yurum yaptığin kişileri ağzına alman için önce abdest alnan lazım.Sana hiç yakıştıramadım...Adam ol önce adam!
Gökhan20 Şubat 2020
Diğer arkadaşlara geçmiş olsun tülay ayarman ve dursun fazlasıyla sürülmeyi hakediyor. Çok insanın ahını aldı eden bulur
UYAR KÜÇÜK20 Şubat 2020
HELAL OLSUN BAŞKANA DOĞRU OLANI YAPTI
Vatandaş20 Şubat 2020
Doğru olanı yapmış başkan helal olsun. Topuklu efe böyle olur.
Seçmen20 Şubat 2020
Selçuk belediyesi her zaman yönetilirken bu tür yanlış yapılanma olmuştur. Zeynel Bakıcı bu göreve getirdiği başkan yardımcıları SELÇUK hiç tanımayan kişilerdir.Ondan SELÇUK işte böyle idare ediliyor. Gelecek dönem için kesin bir şey söylemek erken zaman en iyi ilaçtır.Bekleyip göreceğiz umarız Zeynel Bakıcı desteğini ve yakınları ile yola çıkan belediyeden beklentileriniz çok değil bekle göre devam...
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU