SPOR

Selçuk'un Takımları Fırtına Gibi

/Selçuk
  

Tarih: 23 Ekim 2018 Salı 16:50

Bu haber 4425 defa okundu

İzmir 1. Amatör kümede 10.Grupta 3. maçına çıkan Çamlık Spor, Mesev Gençlik Spor’u Süleyman Moroğlu (2) ve Samet Yazıcı’nın attığı gollerle 3 – 0 mağlup etti.
Haftayı kayıpsız kapatan Çamlık Spor emin adımlarla yoluna devam ediyor.

ÇAMLIK SPORLU MİNİKLER GOL OLDU YAĞDI: 8 – 1

Grubunda ilçemizin güzide takımlarından Efes Spor ile Selçuk Gençlik Sporunda yer aldığı İzmir U – 12 Ligi 2. grupta mücadele eden Çamlık Sporlu minikler kendi sahasında oynadığı karşılaşmayı farklı skorla bitirdi.
Rakibi Bayındır Spor’un tek gol atabildiği karşılaşma da Çamlık Sporlu minikler rakip filelere gol yağdırdı.
8-1 sona eren karşılaşmada 1. Amatör Kümede mücadele eden ağabeylerini aratmayan miniklerin bir sonraki maçı; ligden çekildiğini açıklayan Çırpı Sporla.
Hükmen galip sayılacak olan U-12 ‘ler 4. Haftayı da 3 puanla kapatıp puanını 12 ye yükselmiş olacak.

U-12 TAKIMLARIMIZ HAFTAYI 3′ ER PUANLA KAPATTI

Haftayı Selçuk Gençlik ve Efes Spor’un U – 12 ‘leri de rakiplerinin ligden çekilmesi sonucu haftayı 3’ er puanla kapatmış oldu. Çamlık Spor 3. Hafta sonu puanını 9’ a yükseltirken Selçuk Gençlik ve Efes Spor’ da hükmen aldıkları 3′ er puanla puanlarını 6′ ya yükselmiş oldu.

Kaynak: Efes Haber

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU