SPOR

Türkiye'nin En Prestijli Ödülüne Aday Gösterildi

/Türkiye
  

Tarih: 17 Ocak 2020 Cuma 11:26

Bu haber 40367 defa okundu

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri oylamaya açıldı. Erkek bakım markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin düzenlediği 66. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için jürinin ön aday belirleme süreciden sonra söz sırası şimdi sporseverlere geldi.

P&G ve Milliyet’in ev sahipliğinde düzenlenen ‘Büyük Jüri Toplantısı’ nda 7 kategoride belirlenen ön adaylar, halk oylamasına sunuldu. Geçen yıl düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde en iyiyi seçmek için verilen her oy, çocukların spor malzemesi ihtiyacını karşılamak için bir desteğe dönüştürülmüştü. P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette ve Milliyet’in önderliğinde, TC. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin de katkılarıyla, verilen oylar sonucunda 35 bin öğrenciye spor malzemesi desteği sağlanmıştı.

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri'nde bu yıl Selçuklu genç sporcu Yiğit Yalçın Çitak'da jüri tarafından Yılın Çıkış Yapan Sporcusu kategorisinde aday gösterildi. 

Geçtiğimiz yıl Polonya’nın Gdynia şehrinde düzenlenen Dünya Yelken Gençler Şampiyonası’nda Milli Sporcumuz Yiğit Yalçın Çitak, Laser Radial erkekler sınıfında altın madalyanın sahibi olarak Dünya Şampiyonu olmuştu.

2020 yılında düzenlenecek olan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nden önce yine oy verenlerin desteği ile bu sayının daha da büyüyeceği açıklandı. Bu doğrultuda çocuklar için spor malzemesi desteğinin devam edeceği belirtildi. Sporseverler, 15 Mart’a kadar http://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/ ‘den sporculara desteklerini verebilecekler. Milliyet okurları ayrıca, 15 Mart’a kadar yayınlanacak kuponları doldurarak oylamaya katılabilecekler. Dev ödüllerin geleneğine göre oy kullanmada yine sınır olmayacak. Sporseverler kendi adlarına diledikleri kadar kupon doldurarak zirvede görmek istedikleri adayları seçebilecekler.

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri "Yılın Çıkış Yapan Sporcusu" kategorisinde aday olan Selçuklu Milli Sporcumuz Yiğit Yalçın Çitak'a oy vermek için TIKLAYINIZ

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU