SPOR

Zirve Dağcılık Tire'de Yürüyecek

/Zirve Dağcılık Tire
  

Tarih: 07 Aralık 2018 Cuma 10:38

Bu haber 38810 defa okundu

Zirve Dağcılık Selçuk Şubesi üyeleri 16 Aralık 2018 pazar günü Tire'de bulunan Yörükler Mevki ile Manastır Mevki arasında yürüyecek.

Yörükler Mevki ile Manastır Mevki arasındaki rotayı Özgür Aydoğan liderliğinde yürüyecek olan dağcılar Gamersos bölgesinde kalan kalıntıları ve kaya mezarlarını gördükten sonra eski bir patikayı kullanarak Manastır denen mevkiye yürüyecekler. Burada Manastır kalıntılarını dolaşıp çeşme başında öğlen yemeği için mola verecek olan doğa severler kısa bir yürüyüş daha yaptıktan sonra faaliyeti sonlandıracaklar. Yürüyüş sonrasında Tire merkezinde gezinti ve alışveriş için serbest zaman geçirecek olan Selçuk'lu doğa severler Tire'nin tarihi mekanlarını ve eski çarşısını görme olanağı bulacaklar.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU