SELÇUK

Selçuk’ta Çocuk Hakları Günü Kutlanıyor

/Selçuk’ta Çocuk Hakları Günü Kutlanıyor
  

Tarih: 19 Kasım 2014 Çarşamba 16:24

Bu haber 2712 defa okundu

Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakım Evi'ndeki minik öğrenciler, “Dünya Çocuk Hakları Günü” nü çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Minik öğrenciler yapacakları etkinliklerde kendi el baskılarıyla yaptıkları görsel mesajlar içeren beyaz tişört giyip, Gazi Kafe’ye yürüyüş yapacaklar.

Selçuk Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi' ndeki minik öğrencilerin el becerileri ve resimlerin de sergileneceği etkinlikte slayt gösterisi de yer alacak. 20 Kasım 2014 Perşembe günü saat 10:30’da ellerinde pankartlarla beraber Gazi Kafe’ye yürüyecek olan miniklere, öğretmenleri ve öğrenci velileri de eşlik edecek.

20 Kasım “Dünya Çocuk Hakları Günü” kapsamında düzenlenecek olan etkinliklerde verilecek olan mesajların büyük önem taşıdığını, sağlıklı birer nesil yetiştirilmesi için çocuk olma hakkının ihmal edilmemesi gerektiğine dikkat çeken Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Bülent Cinel; “Çocuklarımızın oyun saatlerini azalttık, sınavlar ve ödevler her şeyin önüne geçti. Oysa doğa ile iç içe, oyun oynayacak zaman ve mekana sahip, haklarını bilen çocuklar olacaktır. Ben bu vesileyle tüm dünya çocuklarının “Çocuk Hakları Günü ”nü kutluyor, onların gözlerinden öpüyorum” dedi.

UYARI:Selçuk Postası haber portalında yayınlanan ve içeriği Selçuk Postası editörleri tarafından hazırlanan haber, duyuru vb gibi metin ve görseller izinsiz olarak kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda hukuki yaptırımlara başvurulacaktır.
Yorumlar
UYARI: Yorum yapan kullanıcılarımız site kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.Kullanım koşullarını görmek için tıklayınız.
Adınız  
Yorumunuz  
SİTE İÇİ ARAMA

HAVA DURUMU